Rezultati in tabela 1. PARKL liga 2014/2015

1. KOLO

Maribor, 12.11.2014, DRAŠ Center, gledalcev 106.

MCA PRO Rams : KK Adecco Maribor 75 : 66 (19:26, 17:9, 22:17, 17:14) …več o tekmi

2. KOLO

Maribor, 19.11.2014, DRAŠ Center, gledalcev 70.

KK Adecco Maribor : KK Ajdas Lenart 85 : 77 (24:17, 26:22, 20:15, 15:23) …več o tekmi

3. KOLO

Starše, 27.11.2014, OŠ Starše, gledalcev 20.

KK Starše Čiro : KK Adecco Maribor 67 : 79 (21:9, 31:17; 32:12, 31:15) …več o tekmi

4. KOLO

Ptuj, 01.12.2014, Gimnazija Ptuj, gledalcev 25.

KK Ptuj : KK Adecco Maribor 59 : 87 (17:19, 11:28, 18:20, 13:20) …več o tekmi

5. KOLO

Maribor, 13.12.2014, dvorana II. gimnazije, gledalcev 70.

KK Adecco Maribor : Veseli oblački 76 : 61 (18:12, 18:19, 25:13, 15:17) …več o tekmi

6. KOLO

Fram, 14.01.2015, telovadnica OŠ Fram, gledalcev 15.

KK Rače : KK Adecco Maribor 71 : 94 (17:23, 17:24, 23:20, 14:27) …več o tekmi

7. KOLO

Maribor, 24.01.2015, dvorana II. gimnazije, gledalcev 50.

KK Adecco Maribor : ŠD Kidričevo 72 : 56 (17:10, 21:16, 14:17, 20:13) …več o tekmi

8. KOLO

Maribor, 31.01.2015, dvorana II. gimnazije, gledalcev 70.

KK Adecco Maribor : MCA PRO Rams 87 : 72 (11:17, 26:19, 26:18, 24:18) …več o tekmi

9. KOLO

Lenart, 06.02.2015, Športna dvorana Lenart, gledalcev -.

KK Ajdas Lenart : KK Adecco Maribor

10. KOLO

Maribor, 12.02.2015, OŠ Bojan Ilich, gledalcev -.

KK Adecco Maribor : KK Starše Čiro

 

LESTVICA 1. PARKL LIGE SEZONE 2014/2015

MEkipaTZP+/-To
1KK Adecco MB12111+16823
2KK Čiro Starše1293+3521
3KK Ajdas Lenart1275+8319
4MCA PRO RAMS1165+217
5Veseli oblački1248+1816
6KK Rače1248-13816
7ŠD Kidričevo1239-6515
8KK Ptuj1138-8914